Sistem saati: 29 Mar 2024, 07:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Yazar Mesaj
 İleti başlığı: HANKA BİLGİSAYAR Mobee Tablet Pc'min 3G Sorununu Çözemedi!
İletiTarih: 09 Ekm 2011, 20:33 

HANKA BİLGİSAYAR Mobee Tablet Bilgisayarımın 3G Sorununu Çözemedi!
3g ile internete bağlanmak üzere mobee nett 7" tablet aldım hepsiburada.com'dan ve ürün elime ulaştığında 3g'sinin çalışmadığını gördüm. Ürünün sorunuyla ilgili garantiye e-mail attım ve garantiye göndermem gerektiği söylendi. Ürünü garantiye gönderdim ve sorun halloldu denildi, ürünü tekrar bana kargoladılar. Fakat ürün elime geçtiğinde gördüm ki sorun çözülmemiş aksine daha kötü olmuş.

3G modemi bağladığımda garantiye göndermeden önce modemi görüyordu; fakat internete bağlanmıyordu. Garantiden geldikten sonra usb portu hiçbir şeyi görmemeye başladı, yani çalışmıyordu. Üstelik sorun bağlantı kablosundan kaynaklanıyor olabilir diye kablosunu da göndermiştim; ama garantiden geri döndüğünde kablosunu bana geri göndermediler.

Ürünü almadan önce tablette 3G modemin çalıştığını ve hangi modelin çalışacağını ilgili firmaya e-mail yoluyla sorarak onaylattım. Ve bana Avea'nın mf190 modelinin çalıştığını söylediler. Ona göre satın aldım. Ama 1 ay boyunca sorunu halledemediler daha da kötüleştirdiler birde hallettik diye ürünü garantiden geri gönderdiler. Şikayetim bu yönde. Hem üründen istediğimi alamadım hem de servisinden hiç memnun kalmadım. nasıl kalayım ki?

Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Git: