Sistem saati: 29 Nis 2024, 02:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Yazar Mesaj
 İleti başlığı: MERCEDES E5 Aldığım sıfırAraç 1Sene İçinde 4Kere Yolda Kaldı
İletiTarih: 09 Ekm 2011, 19:39 

Sıfır aldığım 2010 model araç ilk önce trafiğe çıkışımın 25. gününde E5'in ortasında birden durdu ve bir daha çalışmadı. Ertesi gün Koluman serviste gerekli bakımlar yapıldı ve parça değişikliği yapılana kadar çeyrek deponun altına inmeden kullanmam tavsiye edildi. 15 gün içinde parça değiştirildi araç teslim edildi.

2. seferde Kasım ayında yine birden E5'in ortasında durdu yine parça daha değiştirilmesi gerektiğini belirtip aracı servise çektiler. 2. seferde Mercedes'e şikayetimi ilettim. Kendileri tüm gerekli işlemlerin servis tarafından yapıldığını aracı gönül rahatlığı ile kullanabileceğimi söylediler. Uzun süre gönül rahatlığı ile olmasa da kullandım.

5 Ağustos'ta Balıkesir'e 20 km'e kala gidiş geliş tek yön olan yolda dağın başında kaldık. Öndeki aracı sollarken devri düştü ve duracağını hissettik, apar topar sol şeritten sağdaki arabanın üzerine kırıp aracı toprak yola atmayı başardık. Yol yardımını aradık çekici geldi ve 3 saat sonra Susurluk Has'a gittik. Gittiğimizde araba çalıştı tüm kontroller yapıldı ve aracınızda hiçbir sorun yoktur dediler, çıktık.

Mercedes'i aradık sürüş güvenliğimiz olmadığını, aracı istemediğimizi belirttik, bir takım testler için servise gitmemizi istediler. Koluman'a yine gittik ve tüm testler yapılıp araçta sorun yoktur diyerek teslim edildi. Servisten çıktık 10 dk sonra yine yolda kaldık. Yine servise çekildi. 1 ay sonra aracınızı yaptık gelin alın dediler. Ben artık bu aracı can korkusu ile kullanamam. Ya paramı versinler ya değiştirsinler!

20 Eylül 2011, 16:51:31 pericem yazdı

Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz