Sistem saati: 20 May 2022, 06:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]
 1 sayfadan 1. sayfa [ 2 ileti ] 
 
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: SEYRELMİŞ SAÇLARI ÖRTÜCÜ ÜRÜNLER (TOPPiK,MEGATHiK,GLH ,HSR )
İletiTarih: 07 Eyl 2010, 08:54 

Kayıt: 17 Ağu 2010, 03:39
İleti: 181
Resim

Resim

MegaTHIK 25 gr Saç Dolgusu Sağlayan Lifler. 60 Günlük Kullanım

SAÇ DOLGUSU SAĞLAYAN DOĞAL ORGANİK KERATİN LİFLER
Bilim ve araştırmalar saç dokusunun incelmesi ve ortaya çıkan saç kaybından doğan kelleşme görüntüsünü bertaraf eden doğal, güvenli ve kesinlikle etkili bir yöntem ortaya koymuş bulunmaktadır. Bu yöntemin adı 25 gramlık tüplerde yer alan MegaTHIK olup sonuçlarından duyacağınız mucizevi memnuniyetten biz de sevinç duyacağız.

MegaTHIK saçınıza saniyeler içinde inanılmaz boyutta hacim ve yoğunluk vererek gerçek saçınızla ayırt edilemez biçimde bütünlük sağlar.

Saçınızda Saniyeler İçinde Oluşan İnanılmaz Hacimli ve Yoğun Saç Görüntüsü

MegaTHIK özgün bir organik keratin protein kompleksidir. Keratin protein kompleksi lazerle mikronize boyutlu lifler şeklinde kesilerek MegaTHIK elde edilmiştir.Bu keratin lifler eksilen saçlara yoğunluk, hacim ve dökülmüş yerlere kapatıcılık sağlar.

Hem Kadın Hem Erkekler İçin Tamamen Doğal Bir Çözüm

MegaTHIK hem kadın ve hem de erkeklerde saç dökülmesi sonucu ortaya çıkan görüntüye doğal bir çözüm sunmak üzere kendi saçınızın ana maddesi olan organik Keratin proteininden yapılmıştır.

Saçların Döküldüğü Kısımlarda Saç Yoğunluğu Oluşturur

MegaTHIK var olan saçlarınızla birleşip karışarak inanılmaz bir hacim ve yapı oluşturur. MegaTHIK aynı zamanda tamamen saçsız görünen ancak var olan binlerce küçük “ayva tüyü”ne bağlanarak onları kalınlaştırır ve inanılmaz bir yoğunluk ve hacim oluşturur.

Tamamen Saçsız ve Azalan Bölgelerde Saniyeler İçinde Oluşan Mucizevi Değişim

MegaTHIK uygulamasını yaptıktan hemen sonra saçınızı fırçalayın. Liflerin kaybolduğunu ve saçlarınız arasında ayırt edilmez bir şekilde doğal görünüm sağlayacak şekilde karıştığını gözleyeceksiniz.

MegaTHIK ve Zor Koşullarda Güvenli Kullanım

MegaTHIK lifleri mikronize yapıları ile ayva tüylerine ve incelen saçlara güvenle bağlanır ve kuvvetli rüzgar ve yağmur altında bile akmaz, bulaşmaz ve sorun yaratmaz.

MegaTHIK Her Çeşit Saç Dökülme Tedavisi Sırasında Kullanıma Uygundur

MegaTHIK tamamen doğal ve organik bir protein kompleksi olması sebebiyle topikal olarak uygulanan her çeşit saç dökülme tedavisi sırasında da kullanılabilir. Saç dökülmesine karşı losyon uygulaması ardından saçınız kuruduktan sonra MegaTHIK kullanabilir ve sosyal yaşamınıza devam edebilirsiniz.

MegaTHIK Saç Ekimi Ameliyatlarından Sonra Güvenle Kullanılmaktadır

MegaTHIK saç ekimi yapan pek çok cerrah tarafından önerilmekte ve saç ekimi sonrasında kullanılmaktadır. Ameliyat sonrası saçta oluşan geçici incelme sırasında da kullanılmaktadır.

MegaTHIK Kullanıcı Memnuniyeti

MegaTHIK saç incelmesi, seyrekliği ve azlığından sıkıntı duyan kadın-erkek her kes tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır

Resim

Resim

SURETHIK Hair Building Fibres 10 gr.

SURETHIK Örtücü Keratin Lifler 10 gr.

30 Günlük Kullanım ve 8 Renk

Bilim ve araştırmalar saç dokusunun incelmesi ve ortaya çıkan saç kaybından doğan kelleşme görüntüsünü bertaraf eden doğal, güvenli ve kesinlikle etkili bir yöntem ortaya koymuş bulunmaktadır. Bu yöntemin adı 25 ve 10 gramlık tüplerde yer alan SureTHIK olup sonuçlarından duyacağınız mucizevi memnuniyetten biz de sevinç duyacağız.

Sure THIK saçınıza saniyeler içinde inanılmaz boyutta hacim ve yoğunluk vererek gerçek saçınızla ayırt edilemez biçimde bütünlük sağlar.

Saçınızda Saniyeler İçinde Oluşan İnanılmaz Hacimli ve Yoğun Saç Görüntüsü

Sure THIK özgün bir organik keratin protein kompleksidir. Keratin protein kompleksi lazerle mikronize boyutlu lifler şeklinde kesilerek SureTHIK elde edilmiştir.Bu keratin lifler eksilen saçlara yoğunluk, hacim ve dökülmüş yerlere kapatıcılık sağlar.

Hem Kadın Hem Erkekler İçin Tamamen Doğal Bir Çözüm

Sure THIK hem kadın ve hem de erkeklerde saç dökülmesi sonucu ortaya çıkan görüntüye doğal bir çözüm sunmak üzere kendi saçınızın ana maddesi olan organik Keratin proteininden yapılmıştır.

Saçların Döküldüğü Kısımlarda Saç Yoğunluğu Oluşturur

SureTHIK var olan saçlarınızla birleşip karışarak inanılmaz bir hacim ve yapı oluşturur. SureTHIK var olan binlerce küçük “ayva tüyü”ne bağlanarak onları kalınlaştırır ve inanılmaz bir yoğunluk ve hacim oluşturur.

Azalan Bölgelerde Saniyeler İçinde Oluşan Mucizevi Değişim

SureTHIK uygulamasını yaptıktan hemen sonra saçınızı fırçalayın. Liflerin kaybolduğunu ve saçlarınız arasında ayırt edilmez bir şekilde doğal görünüm sağlayacak şekilde karıştığını gözleyeceksiniz.

SureTHIK ve Zor Koşullarda Güvenli Kullanım

SureTHIK lifleri mikronize yapıları ile ayva tüylerine ve incelen saçlara güvenle bağlanır ve kuvvetli rüzgar ve yağmur altında bile akmaz, bulaşmaz ve sorun yaratmaz.

SureTHIK Her Çeşit Saç Dökülme Tedavisi Sırasında Kullanıma Uygundur

SureTHIK tamamen doğal ve organik bir protein kompleksi olması sebebiyle topikal olarak uygulanan her çeşit saç dökülme tedavisi sırasında da kullanılabilir. Saç dökülmesine karşı losyon uygulaması ardından saçınız kuruduktan sonra MegaTHIK kullanabilir ve sosyal yaşamınıza devam edebilirsiniz.

SureTHIK Saç Ekimi Ameliyatlarından Sonra Güvenle Kullanılmaktadır

SureTHIK saç ekimi yapan pek çok cerrah tarafından önerilmekte ve saç ekimi sonrasında kullanılmaktadır. Ameliyat sonrası saçta oluşan geçici incelme sırasında da kullanılmaktadır.

SureTHIK Kullanıcı Memnuniyeti

SureTHIK saç incelmesi, seyrekliği ve azlığından sıkıntı duyan kadın-erkek her kes tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

Resim

Toppik 2 li Set

Mikromed Toppik Set Seyrelmiş Saç Bölgelerini Örtücü 10 gr Toz + Sprey

Toppik hair building lifleri, saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir. Toppik in formülünde yeralan keratin, saçın doğal proteinidir. Saçımızın % 97 si keratinden oluşur. Toppik in içinde, küçük, mikrolifler halinde keratin molekülleri vardır. Toppik kutusu sallayarak seyrek saçlı bölgeye döküldüğü zaman, bu moleküller, statik enerji ile yüklenir ve saç tellerinizle birleşir. Saniyeler içinde dolgun saçlara kavuşursunuz.

Saçınızı havlu ile ya da kurutma makinesi ile tamamen kurutun. Toppik yalnızca kuru saça uygulanmalıdır.

Toppik kutusunu bir elinize alarak gürleşmesini istediğiniz bölgenin 7.5- 15 cm kadar üzerinde tutunuz. Küçük alanları hedefliyorsanız, kutuyu o bölgeye yaklaştırmalısınız.

Toppik'i dilediğiniz alana doğru serbestçe sallayınız, çevredeki alana düşen lifler için endişeye kapılmayınız, onlar kolayca kaybolacaklardır.

Eğer uygulama sırasında başınızın arka kısmını aynada göremiyorsanız, uygulama yapmayı dilediğiniz alanı saptamak için diğer elinizi kullanınız. Eğer gerekliyse Toppik'i basınızı aşağıya doğru eğerek uygulayın ve daha sonra aynada kendinize bakın.İhtiyacınız olduğu ölçüde serpin. Kısa süre içinde aynaya kısa bir bakışla ve hatta bakmadan bile Toppik'i uygulamayı öğreneceksiniz.

Alın bölgesine uygularken, baş parmak ve işaret parmağınızı kullanarak saçlarınızla alnınız arasında bir sinir oluşturun ve liflerin alnınıza ya da gözlerinize gelmesine engel olun.

Saçınıza hafifçe vurmak, Toppik liflerinin serpildikleri alanda dağılmalarına yardımcı olacaktır. Açık, plastik ve sert bir fırça kullanarak saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Saçınızın serpmiş olduğunuz Toppik lifleriyle daha kolay sekil aldığını fark edeceksiniz.

Eğer sağlanan kamuflaj yeterli değilse, Toppik liflerinden daha fazla serpin ve elinizle hafifçe vurarak ya da fırçalayarak saçınız tam anlamıyla kalın ve dolgun gözükene kadar devam edin.

Fiberhold Toppik spreyi hafifçe sıkarak lifleri yerinde sabitleyiniz.


Çevrimdışı
 Profile bak Özel mesaj gönder  
 
 İleti başlığı:
İletiTarih: 10 Mar 2011, 21:31 

Kayıt: 10 Mar 2011, 15:46
İleti: 1
Teşekkürler emeğine sağlık ..._________________
sac ekimi
Çevrimdışı
 Profile bak Özel mesaj gönder  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
 
 1 sayfadan 1. sayfa [ 2 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]


 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

 

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Git:  

cron
phpBB skin developed by: phpBB Headquarters
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group